środa, 31 lipca 2013

kontakt

Chętnie podejmę współpracę z firmami w celu reklamy oraz promowania produktów. Wszelkie pytania proszę kierować na mój adres e-mail: paula219@op.pl

niedziela, 28 lipca 2013

czarne i białe...

Hej kochane !
Od razu na wstępie powiem, że tytuł dzisiejszego posta to tytuł piosenki. Zespół RED LIPS zapewne jest Wam znany doskonale z piosenki "To co nam było" a jak odbiegając od tego obecnego hitu wgłębiłam się lekko w ich piosenki i zauroczyłam się właśnie tą "Czarne i Białe". Polecam Wam jej posłuchanie :)
Ogólnie rzecz biorąc czas leci strasznie szybko bo już minął tydzień jak wróciłam znad morza :) Wakacje spędzam dalej aktywnie, codziennie gdzieś, coś :)
Mam dzisiaj dla Was tylko mix zdjęć z telefonu ponieważ aparat zabrali moi rodzice nad morze :)


 Jak widać na środkowym mix'ie przemeblowałam pokój :) A teraz uciekam bo nie mam weny na pisanie ani żadnego pomysłu na notkę. Może Wy macie jakieś pomysły o czym mogłabym napisać?
Piszcie w komentarzach, całuję :*

niedziela, 21 lipca 2013

wróciłam

Witam Was kochane !
Właśnie zlądowałam w domu po 6 godzinnej podróży powrotnej z nad morza. Pogoda w ciągu moich 9 dni tam, trafiła się cudowna. Korzystałam z tego jak najwięcej i na tyle na ile pozwolił mi mój organizm. Ostatniego dnia dopiekłam się najbardziej :) Ale wyjazd się udał. Odpoczęłam, zapomniałam o wszystkim i wróciłam w pełni zrelaksowana. O tym marzyłam najbardziej :)
Zdjęć dużo nie mam. Bo wiecie jak to jest, a w dodatku będąc samym nie ma kto zrobić zdjęć, więc mam tylko jakieś samojebki i kilka widoczków.
Teraz uciekam spać i postaram się o porządniejszy post już w tygodniu :*


sobota, 6 lipca 2013

set

Witam Was gorąco :) Wakacje lecą nieubłaganie, już 6 lipca. Codziennie coś do zrobienia, codziennie coś do załatwienia, ale jest także czas na relaks, który wykorzystuję tak jak tylko mogę. W czwartek ruszam nad morze. Jadę sama, odpocząć, zapomnieć o wszystkim, odreagować cały roczny stres :) Jadę na ponad dwa tygodnie, ale zanim pojadę muszę zapisać się na studia. I tu mam pytanie do Was. Jaki kierunek studiów byście wybrały? Praca socjalna, administracja czy może zarządzanie? Mam okropny dylemat, ponieważ kierunek na który chciałam się wybrać nie jest w 100% pewny czy w ogóle ruszy bo cały czas zbierają chętnych... Mam dla Was zdjęcia seciku z koszulą. Muszę się rozejrzeć za jakimś prywatnym fotografem :)A teraz uciekam bo muszę zrobić listę rzeczy do zabrania nad morze. :)